info@svejk.lv
Tālr./fakss: (+371) 673 14 674
Stabu iela 23, Rīga, LV–1011, Latvija
© "Sveiks, Švejk!" SIA "Linda S" krodziņš.
Neliels piemērs tam, ko jūs varēsiet pagaršot
"Sveiks, Šveik!" restorānā
Laipni lūdzam uz "Sveiks, Švejk!"
Cienījāmie Latvijas iedzīvotāji, kā arī mūsu valsts viesi! Mēs esam priecīgi aicināt jūs uz "Sveiks, Šveik!" krodziņu — lielisku vietu, lai nogaršotu tradicionālo Čehu virtuvi Rīgā.
Ņemiet vērā, ka nākamais tūvākais krodziņs, kas ir līdzīgs šīm, atrodas Prāgā.
"Mēs darīsim visu iespējamo, lai Jūsu apmeklējums būtu patīkams!"  – "Sveiks, Šveik!" personāls
Krodziņš strādā: darbdienas - 11:00-23:00, brivdienas - 12:00-23:00
Grāmatas gars un Šveika personība izsaka ideju, kura ir ārkārtīgi aktuāla mūsdienās: mierīga pieeja un smaids palīdz atrast mieru praktiski visur šajā nemierīgajā pasaulē. Tikpat labi zinams ir fakts, ka Šveiks tiek asociēts ar "labiem ēdieniem, labiem dzērieniem, kuri ir pamats visam pārējam".
Nedaudz vēstures
Mūsu pasaulē, kura ir pārpildīta ar informāciju, pastāv ar laiku pārbaudītas un aktuālas vērtības, kuras ir ļoti labi pazīstamas. Čehijas kultūrvēsturiskā vidē tajā skaitā noteikti ir Prāga, Antonima Dvoržaka, vai Leoša Janočeka mūzika, kā arī literatūra – Francss Kafka, Jaroslavs Hašeks, it īpaši viņa brašais karavīrs Šveiks... 
Restorāna interjērs
Mēbeles, sienas, griesti — viss ir izveidots, lai radītu unikālu gaisotni. Neatkārtojama, oriģināla, izveidota pēc personāža kopējās stilizācijas, kā arī pēc laika perioda, kurā viņš vija aksiomātisks, gaisotne „uzsver”, ka būtiskie labas dzīves atribūti pirmkārt ir nosvērtība, miers un "smaidošā" pieeja. Veselā restorāna "izrāde" notiek "vecas labas Austro-Ungārijas" dekorācijās. Rāmuma gaisotne, labs hūmors un garšīga Čehu virtuve — ieskaitot ēdienus, pagatavotus pēc receptēm no vecmāmiņas kulinārās grāmatas — ir šīs "izrādes" spilgtākās sastāvdaļas.
Protams, pie čehu virtuves pieder arī liels skaits dzērienu — pirmkārt alus "Staropramen", kā arī pirmās šķiras vīns. Visi Čehijas iedzīvotāji ir lepni arī ar zāļu dzērienu "Becherovka" no Karlovi Vari.
Mēs esam pārliecināti, ka katrs atradīs kaut ko īpaši garšīgu tieši sev!
Čehu virtuve
Čehu virtuve ir brīnišķīgs tradīciju un kultūras kopums, kurš veidojās šīs valsts teritorijā. Pagātnē čehu virtuvi ietekmēja tās ķeltu un slāvu pirmavoti. Pateicoties Čehijas pozīcijai „Eiropas krustceļos” un lojalitātei attiecībā pret tradīcijām? Kā arī mākslai, tehniskajam progresam un amatniecībai, čehu virtuve pārtapa par pietiekoši nopietnu jēdzienu.
 Ja kāds prasa, kas ir čehu virtuve, ir iespējams atbildēt, ka tā ir Centrālās Eiropas virtuve, kas papildināta ar čēhu elementiem — piemēram, maizes vai augļu klimpas, daži zupu veidi, mērces, vairāki ēdieni no kartupeļiem, kūkas un ļoti plašs svētku ēdienu sortiments.
Kopumā, čehu virtuve ir ceptās cūkgaļas porcija ar klimpām un skābiem kāpostiem „sauerkraut”, kartupeļu pankūkas, augļu knēdeļi, ābolu strūdele... Pastāv liels skaits kārumu, kuri dažreiz tiek aizmirsti, un to atgriešanās var pārvērsties par maziem gastronomiskiem svētkiem.